Michael Saylor’dan Düzenleyici Çağrısı

Michael Saylor
Michael Saylor

Yakın tarihli bir web yayını görünümü sırasında, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, kayıt dışı menkul kıymetler ticareti yapan denetimsiz bankaları ve yatırım şirketlerini eleştirdi. Saylor, bu tür “vahşi” bankaların Bitcoin için bir “sorumluluk” olduğuna inanıyor. Amerikalı işadamı, kripto ve Bitcoin’in tamamen farklı iki şey olduğu için birbirinin yerine kullanılamayacağını iddia ediyor. Saylor’a göre aralarındaki farkı anlayamayan yatırımcılar cahildir. Bitcoin, kripto alanındaki hemen hemen her şeyin tam tersidir. Aslında yapışık olmaları, doğanın en büyük ironilerinden biridir. Girişimciye göre, düzenlemeler kripto para hedge fonlarının Bitcoin fiyatı üzerinde anlamlı bir etkisi olmasını engelleyecektir.

Saylor, Tether’i (USDT) eleştirdi ve bunun “herhangi bir şeffaflığı olmayan” kayıtsız bir menkul kıymet olduğunu iddia etti. Şirketin gerçekten çözücü olup olmadığına dair “hiç bitmeyen Tether FUD” asla durmayacak, diye uyarıyor. MicroStrategy CEO’su ayrıca TerraUSD (UST) stablecoin değerinin Mayıs başında 18 milyar dolardan sıfıra nasıl düştüğünü hatırlattı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikArthur Hayes Daha Fazla Zorunlu Satış Bekliyor
Sonraki İçerikBitcoin ve Ethereum’daki Toparlanma Kısa Sürebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz