Michael Saylor Bitcoin’i Apple İle Karşılaştırdı

Michael Saylor
Michael Saylor

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, Apple şirketinin erken dönemlerini lider kripto para birimine benzetti. Bitcoin destekçisi yakın zamanda ortaya çıkan eski bir video hakkında tweet attı. Videoda Saylor Apple şirketinden bahsediyor ve Iphone 5’in çıktığı dönemde şirketin yükselişe geçeceğine değiniyor. Bu eski videoya seneler sonra yorum yapan Bitcoin maksimalisti Saylor, bu sefer Apple ve Bitcoin’i ilişkilendirdi. Saylor tweet’inde “Apple, herkesin ihtiyaç duyduğu, kimsenin durduramadığı ve çok az kişinin anladığı baskın bir mobil ağdı. Bitcoin, herkesin ihtiyaç duyduğu, kimsenin durduramayacağı ve çok az kişinin anlayabileceği baskın bir para ağıdır.” dedi.

Saylor ve şirketi son aylarda BTC konusunda son derece iyimser. Bu haftanın başlarında MicroStrategy, daha fazla Bitcoin satın almak için 1 milyar dolarlık hisse senedi satacağını duyurdu. Saylor ayrıca, gelecekte Bitcoin madenciliğinin nasıl daha enerji verimli hale getirileceğine bakacak olan yeni başlatılan Bitcoin Madencilik Konseyi’ne de katıldı.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikBalinalar Bitcoin Biriktirmeye Devam Ediyor
Sonraki İçerikNexo Kurucu Ortağı Bitcoin’in 100 Bin Dolara Ulaşacağına İnanıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz