Miami Kendi Kripto Para Birimini Yayınlıyor

Miami
Miami

Miami’nin kendi kripto para birimi MiamiCoin yarın piyasaya sürülecek. Kripto para birimi, esasen insanların coin satın alarak Miami’ye yatırım yapmasına izin verecek. Vatandaşlar MiamiCoin satın alarak veya madencilik yaparak Miami’yi destekleyebilecek ve bu fonlar şehrin hazinesine yönlendirilecek. MiamiCoin piyasaya sürülen ilk CityCoin olacak. CityCoins, insanların coin satın alarak bir şehre yatırım yapmalarını sağlayan bir projedir. CityCoins web sitesinde “MiamiCoin, şehir için devam eden bir kripto gelir akışı sağlarken aynı zamanda $MIA sahipleri için STX ve BTC getirisi sağlıyor” diyor.

Herkes MiamiCoin madenciliği yapabilecek. Eğer proje lansmanın ardından popüler hale gelirse, yatırımcılar MiamiCoin’e sahip olarak pasif bir şekilde Bitcoin kazanabilecekler. Bunun nedeni, MiamiCoin’in, kullanıcıların tokenlerini kilitlemelerine ve sistemi çalışır durumda tutmak için ödüller kazanmalarına olanak tanıyan bir kripto projesi olan Stacks üzerine kurulmuş olmasıdır. Bu arada Miami’nin kripto dostu belediye başkanı Francis Suarez, Miami’yi teknoloji ve kripto girişimleri için gidilecek merkez yapmak istediğini söyledi ve hatta Çinli Bitcoin madencilerini Florida şehrine davet etti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz