Miami Belediye Başkanı Portföyündeki Kriptoları Açıkladı

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, kripto portföyünde ne kadar olduğunu açıkladı ve hatta dipten biraz daha fazlasını satın almayı planladığını söyledi. Suarez, CNBC ile Bitcoin, Elon Musk ve son zamanlarda “dijital altının” gösterdiği volatilite hakkında konuştu. Suarez, Bitcoin’in bu yılki volatilitesinden bahsederken, Elon Musk’ın Bitcoin’in 14 Nisan’da ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64 bin dolardan 38.852 dolar seviyesine düşüşünü tetiklediğini söyledi. Suarez volatilitenin kendi kendine çözülmesi gereken bir durum olduğunu ve yeterli işlem hacmi ile işlerin daha istikrarlı olacağını ifade etti. Belediye başkanı ayrıca Bitcoin’in genç bir varlık olduğunu ve manipüle edilmesi kolay olduğunu kabul etti. Ancak aynı zamanda, belediye başkanı çok sayıda insanın kriptoyla ilgilendiğine inanıyor.

Herhangi bir kripto sahibi olup olmadığı sorulduğunda, belediye başkanı olumlu yanıt verdi ve portföyünde Bitcoin ve Ethereum bulunduğunu açıkladı. Suarez Bitcoin’i 35.000 ila 40.000 dolar seviyeleri arasındayken satın aldığını ve Ethereum’u ABD Kongresi 10 Mart’ta 1,9 trilyon dolarlık teşvik programını açıkladığında satın aldığını belirtti.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz