Miami Belediye Başkanı Bitcoin Madenciliğinden Bahsetti

Miami Belediye Başkanı, Miami’yi Bitcoin madenciliğinin merkezi yapmak için çalışıyor. Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, Laura Shin ile yaptığı bir röportajda, şehrin ulusal güvenlik ve BTC madenciliği ile ilgili sorunları çözmek için temiz enerjiye sahip olması sebebiyle Bitcoin madenciliği merkezi olmayı çok seveceğini söyledi.

Başkan ülkelerin kirli enerjiyle Bitcoin madenciliği yaptığını söyledi. Bitcoin madenciliğinin %90’ından fazlasının Amerika Birleşik Devletleri dışında yapıldığını ve kirli enerji kullanımı nedeniyle insanların BTC madenciliğini çevreye zararlı bir faaliyet olarak gördüğünü sözlerine ekledi. Bunun üzerine Suarez, Miami şehrini Bitcoin madenciliği merkezi yapmak istediğinden bahsetti. Miami’nin Bitcoin madencilik merkezlerine ve veri merkezlerine temiz enerji sağlayabilecekleri belirtti. Suarez teknolojinin Bitcoin madenciliğini daha verimli hale getireceğini dile getirdi. Suarez’e göre, ABD’de daha fazla madencilik yaparsak kripto topluluğuna fayda sağlayacaktır.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikHindistan’daki Kurumlar Artık Kripto Paralarını Açıklamak Zorunda
Sonraki İçerikVisa Ödemelerde USDC’ye İzin Verecek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz