Miami 5.000 Ethereum NFT Başlatacak

Miami
Miami

Miami Belediye Başkanı Francis X. Suarez, Perşembe günü bu yıl içinde 5.000 Ethereum NFT yayınlama planlarını paylaştı. Miami, bunu gerçekleştirmek için TIME dergisi yayıncısı Time USA, Mastercard ve Salesforce ile ortaklık kuruyor. Yapılan basın açıklamasına göre, NFT’ler “şehrin 56 mil karelik alanını temsil eden” 56 farklı Miami sanatçısı tarafından tasarlanıyor.

Time USA, şehrin NFT stratejisini tanımlamaya ve projeyi yürütmeye yardımcı olurken, Mastercard Miami NFT sahiplerine restoranlarda özel etkinliklere erişim ve şehirde özel kültür turları gibi özel avantajlar sunacak. Salesforce, markaların NFT’leri basmasına ve satmasına olanak tanıyan henüz piyasaya sürülmemiş bir Salesforce ürünü olan yeni NFT Cloud platformuyla NFT’lerin basım ve birincil satış sürecini yönetecek. Miami NFT’lerinin tamamen sahiplerine benzersiz deneyimlerin kilidini açma yeteneği vermekle ilgili olduğunu söyledi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikCZ: Kripto Piyasası 6 Ay Önesine Göre Daha Sağlıklı
Sonraki İçerikCardano’nun Vasil Hard Fork’unda Gecikme Yaşanıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz