Mevcut Yükseliş 2017 Rallisinden Daha Büyük

Castle Island Ventures’ın finans ve yatırım uzmanı ve genel ortağı Nic Carter, Bitcoin’in mevcut yükselişinin 2017’deki Bitcoin rallisinden çok daha büyük olduğunu ifade etti. Bloomberg ile yaptığı röportajda konuşan Carter, yükselen enflasyon sebebiyle birçok finans kurumunun Bitcoin’i bir enflasyon koruması olarak görmeye başladığını ifade etti.

Carter, üç yıl önceki rallinin tamamen FOMO’ya dayandığını ve bunun üzerine insanların büyük karlar elde etmek için lider kripto para birimi Bitcoin’i satın aldığını söyledi. Ancak Carter son zamanlarda MicroStrategy ve Square gibi halka açık büyük şirketlerin ve Paul Tudor Jones gibi milyarderlerin önümüzdeki on yılda tahmin edilen enflasyona karşı güvenilir bir koruma sağlamak için Bitcoin’e yönelmesinin kripto paranın mevcut yükselişine sebep olduğunu belirtti. Carter açıklamasında 2017 yılındaki rallide kurumsal bir altyapı olmadığı için yükselişin devam etmediğini söyledi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz