Max Keizer’den Warren Buffett’a Sert Sözler

Bitcoin savunucusu, yatırımcı ve TV sunucusu Max Keizer, milyarder Warren Buffett hakkında konuştu. Max Keizer, 89 yaşındaki dünyaca ünlü yatırımcı ve milyarderi, Bitcoin satın alma fırsatını kaçırdığı için eleştirdi. Keizer’e göre, uzun süredir lider kripto para birimi Bitcoin’in değersiz olduğunu dile getiren Buffett bu düşüncesiyle itibarını zedeliyor. Bununla birlikte, Keizer Buffett’i geçmişte bırakıp onsuz devam etmenin zamanı geldiğini tweetledi. Keizer, şimdilerde Z kuşağının Bitcoin ile tanışma ve ona yatırım yapma zamanının geldiğini dile getirdi.

binance

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimizgün Keizer 15 yaşında herhangi bir gencin uzun vadeli kârlarla ilgili olarak Peter Schiff’i Bitcoin alanında yenebileceğini söylemişti. Ayrıca kripto influencer Meltem Demirors, Warren Buffet’ın şirketinin artık bu alana yatırım yapmaya başlamak zorunda olduğunu söyledi. Ancak Demirors Buffett’ın Bitcoin’i seçip seçmeyeceğinden emin değil.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz