Max Keiser: Bir G7 Ülkesi Bitcoin Madenciliğine Başlayacak

Max Keiser
Max Keiser

Max Keiser, küresel bir hashrate yarışını öngörüyor. Amerikalı yayıncı Max Keiser, Stansberry Research ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, bir G7 ülkesinin BTC madenciliği yapmaya başlayacağını belirtti. Keiser’e göre Bitcoin madenciliği yapan G7 ülkesi yeni bir hashrate savaşını başlatacak. Keiser, böyle bir senaryonun %100 gerçekleşeceğine inanıyor.

Geçen yıl, Orta Amerika’nın en küçük ülkesi olan El Salvador, Conchaga yanardağının tabanında jeotermal enerjisi madencilik için kullanılacak bir Bitcoin şehri inşa edeceğini duyurdu. Keiser, diğer ülkelerin El Salvador’un madencilik endüstrisini tartışmasız büyütmesine izin vermeyeceğini söyledi. Bununla birlikte Keiser, Çin’in Bitcoin madenciliğini yasaklama kararını aptallık olarak nitelendirdi. Keiser, 220.000 dolarlık Bitcoin fiyat tahminine bağlı kalarak düşüşün “özellikle endişe verici olmadığını” belirtti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz