Mastercard Kripto Para Kart Programını Genişletiyor

20 Temmuz tarihinde Mastercard kripto para kart ihraççılarına kolaylık sağlaması açısından ortaklık için başvuru yapmayı teşvik edecek programını genişleteceğini duyurdu. Mastercard Accelerate isimli programına erişimin basitleşeceğini açıkladı. Böylelikle kripto kart ihraççıları yalnızca birkaç haftada ortak olarak kabul edilebilecekler. Ayrıca yeni kripto ortakları, Mastercard’ın teknolojisini entegre etme konusunda desteklenecek ve şirketin siber güvenlik uzmanlığı ve piyasa araştırmalarından yararlanabilecek.

Mastercard yetkilisi Raj Dhamodharan, konu ile ilgili olarak kripto para piyasasının büyümeye devam ettiğini ve Mastercard’ın bunu ileriye taşıyarak günümüz dijital ekonomisinde kullanıcılar için güvenilir deneyimler sunduklarını dile getirdi. Bununla birlikte Mastercard kısa süre önce, Londra merkezli kripto ödeme işleticisi Wirex‘in Mastercard asli üyeliği verilen ilk kripto para platformu olduğunu, platformun bu sayede doğrudan kripto ödeme kartları ihraç edebileceğini açıkladı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz