Mark Yusko’dan BTC Tahmini

btc
btc

Mark Yusko, Bitcoin’in nasıl 250.000 dolara ulaşabileceğini açıkladı. Morgan Creek’ten Mark Yusko, CNBC’nin “Power Lunch” programında son görünümü sırasında 250.000 dolarlık Bitcoin tahmininin arkasındaki mantık hakkında konuştu. Yusko, en iyi kripto para biriminin, altın seviyesine ulaşması durumunda fırlayacağını öngördü.

Yusko, altının toplam piyasa değerinin yaklaşık 10 trilyon dolar olduğunu belirtti. Mücevherat ve diğer endüstriyel kullanım durumları bu toplamın yaklaşık yarısından sorumluyken, diğer yarısı parlak metalin parasal değeridir. Amerikalı hedge fon yöneticisi, Bitcoin’in dört yıl içinde “kolayca” altın eşdeğeri noktasına ulaşacağına ve bunun da kripto para başına yaklaşık çeyrek milyon dolara dönüşeceğine inanıyor. Bu arada pazar günü 60.000 dolar seviyesini geri aldıktan sonra, lider kripto para birimi Bitcoin Bitstamp borsasında gün içi en düşük 55.870 dolara düşüyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz