Mark Cuban’dan Dogecoin Açıklaması

Milyarder Mark Cuban, Dogecoin’in potansiyel olarak uygun bir para birimine dönüşebileceğine inanıyor. Twitter hesabından açıklama yapan Cuban, son zamanların popüler kripto para birimi Dogecoin’den bahsetti. Cuban Dogecoin’in artan fayda sayesinde bir miktar değer kazanabileceğini iddia etti. Milyarder daha fazla şirketin Dogecoin’i benimsemesiyle, Dogecoin’in potansiyel olarak uygun bir para birimine dönüşebileceğini söyledi. Cuban “Doge gibi şaka token’leri yalnızca fayda sağladıkları ve kullanıcılar bunları bu yardımcı program için kullandıkları takdirde işe yarar.” diye ekledi.

Cuban ayrıca sahibi olduğu NBA takımı Dallas Mavericks’te Dogecoin’i kabul etmeye başladı ve daha geniş çaplı trader benimsemesinin önünü açtı. O zamandan beri, çevrimiçi elektronik mağazası Newegg de dahil olmak üzere birçok büyük şirket şaka tokeni Dogecoin’i kabul etmeye başladı.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz