Mark Cuban’a Göre Ethereum Gerçek Bir Para Birimine En Yakın Kripto

Ethereum
Ethereum

Mark Cuban en büyük altcoin Ethereum’un (ETH) gerçek bir para birimine en yakın kripto para olduğunu ifade etti. Shark Tank ve Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban, katıldığı bir podcast yayınında Ethereum’un akıllı sözleşmelerini 1990’ların sonundaki internet patlamasıyla karşılaştırdı. Milyarder Ethereum’un gerçek bir para birimi olmaya en yakın şey olduğunu dile getirdi.

Bitcoin hakkındaki görüşlerini de paylaşan Cuban Bitcoin’i altına daha iyi bir alternatif olarak gördüğünden bahsetti. Geçmişte Bitcoin hakkında olumsuz görüşlerini paylaşan Cuban şimdilerde fikrini tamamen değişti. Cuban lider kritpo para birimi Bitcoin’in altına daha iyi bir alternatif olduğunu belirtti. Bununla birlikte Cuban portföyündeki Bitcoin’leri iki katına çıkardığını açıkladı. Milyarder portföyünün %60 Bitcoin ve %30 Ethereum’dan oluştuğunu duyurdu. Ancak Cuban portföyünün geri kalanının ne olduğunu açıklamadı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz