Mark Cuban Polygon’a Yatırım Yaptı

Dallas Mavericks’in sahibi milyarder yatırımcı Mark Cuban, Ethereum’un ölçeklenebilirliğini iyileştirmeye çalışan Hintli bir kripto girişimi olan Polygon’a açıklanmayan bir miktar yatırım yaptı. Geçmişte Bitcoin’i eleştiren Cuban bu sene başında lider kripto para biriminin altından daha iyi bir alternatif olduğunu belirtti ve kişisel kripto portföyünün %60 Bitcoin, %30 Ethereum’dan oluştuğunu ve kalan %10’unun diğer birkaç küçük altcoin’leri içerdiğini açıkladı.

Son olarak Cuban, Ethereum yan zinciri olarak tasarlanan ve Matic Network olarak kurulan Polygon’a yatırım yaptı. Son aylarda Polygon, Aave, Curve Finance, SushiSwap ve diğerleri gibi popüler projelerle entegrasyonlardan sonra merkezi olmayan finans (DeFi) alanında yoğun bir şekilde benimsendi. Projenin yerel token’i MATIC, Cuban’ın yatırım haberlerinin ardından son 24 saatte % 27’lik etkileyici bir artış gördü.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz