Mark Cuban: Dogecoin 1 Dolara Yükselecek

Dogecoin (DOGE)
Dogecoin (DOGE)

Dallas Mavericks’in sahibi ve milyarder yatırımcısı Mark Cuban, şaka tokeni Dogecoin’in (DOGE) 1 dolara yükseleceğini ve stablecoin olacağını ifade etti. Ethereal Virtual Summit’te konuşan Cuban Dogecoin için, “1 dolara yükselebilir ve bir şekilde stablecoin gibi olabileceğini düşünüyorum, onu kullanabilir, kaydedebilirsiniz, sabit kalacaktır,” dedi. Cuban tahminini Dogecoin’le işlem yapmanın daha kolay olduğunu düşündüğü gerçeğine dayandırdı, bu yüzden Dogecoin’in Bitcoin’den daha çok bir para birimi gibi davrandığını dile getirdi. Ayrıca Cuban nihai DOGE arzının BTC gibi sınırlandırılmamasına rağmen, her yıl 5.2 milyar Dogecoin basılma limiti olduğunu başlangıçta fark etmemiştim,” dedi.

Büyük bir Dogecoin destekçisi Elon Musk’ın SNL programında Dogecoin’den bahsedeceğini doğrulamasının ardından şaka token’i yükselmeye başladı. Geçen yıl %23.000 artışın ardından bu hafta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.69 dolara ulaştı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikNasdaq Listesinden Bir Araba Sigorta Şirketi Bitcoin’i Benimsedi
Sonraki İçerikSEC Başkanı: Kripto Para Borsalarının Düzenlenmesi Gerek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz