Mark Cuban Bitcoin’in Karmaşıklığından Bahsetti

Mark Cuban, Bitcoin’in (BTC) karmaşıklığı konusunda Tyler Winklevoss ile Twitter’da tartışmaya başladı. Lider kripto para olan Bitcoin 11 sene önce piyasaya sürülmüş olsa da hala birçok kişi tarafından anlaşılamıyor. Bu kişilerden biri de milyarder Mark Cuban ve Bitcoin’in daha kolay anlaşılabilir olduğu takdirde kripto paranın çok daha fazla benimseneceğini belirtti. Bunun üzerine Gemini kripto para borsasından Tyler Winklevoss, NBA’den Dallas Mavericks’in sahibi olan Cuban’a karşı çıktı. Winklevoss Cuban’a basketbol kurallarının da karmaşık olduğunu ancak yine de insanların ondan geri durmadığını dile getirdi.

binance

Cuban’ın Winklevoss’a tepki göstermesi uzun sürmedi. Cuban basketbol ve kripto paraların oluşum süreçlerini karşılaştırdı ve Bitcoin’in karmaşık olduğunu söylemeye devam etti. Winklevoss ise kimsenin basketbolu gerçekten umursamadığını ima ederek başka bir tartışma konusu yarattı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz