Litecoin Yatırımcıları Faiz Geliri Kazanabilecek

Litecoin Foundation tarafından yapılan açıklamaya göre, Litecoin (LTC) varlıklarına faiz sunmak üzere küresel kripto para birimlerine dayalı kredi sağlama ve borçlanma platformu olan Cred ile ortaklık kurdu. Bu sayede Litecoin, bu ortaklık ile birlikte artık şirketten faiz elde edebilecek. Ayrıca Cred şirketi de müşterilerin coin’lerini sistemde tutarak % 10’a varan oranlarda faiz geliri elde edebilecek. Yatırımcıların Cred şirketinden faiz alabilmek için en az 6 aylık bir hesap açmak gerekecek.

Kurulan ortaklık kapsamında elde edilen fonların bir kısmı Litecoin teknolojisini geliştirmek için kullanılacak. Litecoin Foundation Direktörü Alan Austin, ortaklık ile ilgili olarak “Litecoin’in güvenilirliğine, ödeme işlemlerinde kullanılabilirliğine ve likidite imkanına ek olarak, Cred’in platformu aracılığıyla cazip oranlarda faiz kazanma seçeneği de kullanım senaryolarını daha da güçlü kılacak.” dedi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz