Litecoin ve Dfinity Yüzde 10 Arttı

Litecoin (LTC)
Litecoin (LTC)

Litecoin ve Dfinity bir gecede önemli kazançlar elde etti. Litecoin, 221,60 dolarlık bir fiyatı güvence altına almak için kripto para biriminin değeri bir gecede %16,2 oranında yükselirken, kripto para piyasa değeri lider tablosunda onbeşinci sıradan onüçüncü sıraya yükseldi. Litecoin şu anda 14.75 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Litecoin, Bitcoin’den neredeyse üç yıl sonra, Ekim 2011’de piyasaya sürüldü. Popüler bir Bitcoin forumunda lansmanını duyuran eski Google mühendisi Charlie Lee tarafından yaratıldı.

Dfinity’nin Internet Computer Project (ICP) %9.79 artarak 72.10 dolara ulaştı. Internet Computer Project, bulut bilişim teknolojisine blok zinciri tabanlı bir alternatif sağlamayı amaçlayan akıllı bir sözleşme platformudur. Dfinity, ICP aracılığıyla WhatsApp, Linkedin, Uber ve TikTok gibi öldürücü uygulamalara merkezi olmayan alternatifler getirmeyi umuyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz