Litecoin Fiyatı Yüzde 36 Arttı

Litecoin
Litecoin

Litecoin 48 saat içinde %36 kazandı. Litecoin son zamanlarda şaşırtıcı bir toparlanma görüyor. CoinMarketCap verilerine göre, yayınlandığı sırada Litecoin, son 24 saatte %17,12 artışla ve son yedi günde %5,19 düşüşle 62,40 dolardan el değiştiriyordu. 7 Kasım’da 73.29 dolara ulaştıktan kısa bir süre sonra, LTC 9 Kasım’da 47.50 doların en düşük seviyelerine geriledi ve haftanın başlarındaki piyasa çöküşüyle ​​şiddetlendi. Fiyat U dönüşünde, Litecoin bu düşük seviyeden yükseldi ve ikinci gün tırmanışını sürdürdü ve yayın tarihi itibariyle 64.12 dolarlık gün içi en yüksek seviyelerine ulaştı. 9 Kasım’ın en düşük seviyesi olan 47.50$’dan şu anki gün içi en yüksek seviyesi olan 64.12 dolara kadar, Litecoin 48 saat içinde %36 kazandı.

Bitcoin’den ilham alan Litecoin, Ekim 2011’de oluşturulan en eski altcoinler arasındaydı. Bitcoin ile temeldeki benzerlikleri nedeniyle Litecoin, genellikle “dijital gümüş” olarak adlandırılır. Litecoin 11 yaşına girerken, Litecoin Vakfı tarafından yayınlanan bir tweet, herhangi bir kesinti olmaksızın 33 milyondan fazla işlemi gerçekleştirdiğini ortaya koyuyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikBlockFi, FTX’te Para Çekme İşlemlerini Duraklatıyor
Sonraki İçerikSHIB Yakma Oranı Yüzde 1.600 Arttı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz