LINK, Ethereum Balinaları Arasında En Çok İşlem Gören Token Oldu

Chainlink
Chainlink

Chainlink, güçlü fiyat hareketiyle yatırımcıları etkileyemese de, balinalar hala onun etrafında ticaret yapmakla ilgileniyorlar. WhaleStats izleme hizmetine göre Chainlink (LINK), en büyük 1.000 Ethereum cüzdanı arasında en çok işlem gören kripto para birimi oldu. Tokenin hacmi yaklaşık olarak 2 milyon doları buldu. Son 24 saat içinde balinalar, SHIB, CRO, OKB ve diğerleri gibi daha ünlü tokenler yerine hainlink ticareti yapmayı seçti. Holding lider tablosuna göre Chainlink, ağdaki en büyük cüzdanlar arasında 380 milyon dolarlık holding ile altıncı sırada kaldı.

Geçen hafta, balinalar hem Bitcoin hem de altcoin piyasalarında gerçekleşen küresel piyasa düzeltmesi nedeniyle daha önce açılmış pozisyonlarının çoğundan çıktı. Balinalar için en popüler token SHIB olmaya devam ediyor. Devam eden satış, Bitcoin’in fiyat hareketine bağlı olabilir. Dijital altın da hafta sonu yaklaşık %4 kaybetti. Bazı analistler, kripto para piyasası düzeltmesinin finansal piyasalardaki küresel riske bağlı olabileceğini belirtiyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz