Kyber Network’ün 1 Milyar Dolar Hacmine Ulaşması Bekleniyor

D5’in kurucusu Alex Svanevik, Ethereum’un üstünde faaliyet gösteren merkezi olmayan bir borsa (DEX) olan Kyber Network’ün 2020 yılında 1 milyar dolar hacmine ulaşmasını beklediğini açıkladı. DEX’ler, Maker, Compound ve Synthetix gibi merkezi olmayan finans (DeFi) platformlarına olan talepteki hızlı artış nedeniyle genel olarak son aylarda güçlü bir performans sergiledi. Bu nedenle uzman Svanevik yakında DEX’in 1 milyar dolar hacmine ulaşacağını söyledi.

Ayrıca DYdX’in kurucusu Antonio Juliano ise DEX 24 Hour Bot’tan elde edilen verilerden dolayı,Şubat 2020’de Ethereum’a dayanan merkezi olmayan bir marj ticaret platformu olan dYdX’in 160 milyon dolardan fazla işlem yaptığını söyledi. Juliano tüm büyük DEX’lerin 1 milyar doların üzerinde hacim görebileceğini dile getirdi. Sassano, “Tüm DEX’lerde toplam 1 milyar dolarlık GÜNLÜK hacim tahmin ediyorum” dedi. Ayrıca bu durum gerçekleşirse Ethereum’daki en iyi DEX’lerin toplam aylık hacminin büyüklüğünde olacağını belirtti.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz