Kyber Network, Kyber 3.0’a Geçiş Yapılacağını Açıkladı

Ethereum tabanlı tokenler için bir DeFi borsası olan Kyber Network, bugün Kyber 3.0’a yükseltme planlarını duyurdu. Kyber Network (KNC), DeFi ekosistemi olan Kyber 3.0’a geçişin ayrıntılı bir yol haritasını açıkladı. Kyber 3.0’a geçiş, Katana ve Kaizen olmak üzere iki aşamadan oluşacak ve sekiz ila dokuz ay sürecek.

Kyber Network ekibi tarafından yayınlanan açıklamaya göre, 2021 yılı Kyber ilerlemesinin yeni bir aşaması olan Kyber 3.0’a geçişin habercisi olacak. Kyber 3.0, KNC’in birçok protokolde yerleşik DeFi kullanmasına izin verecek. Bununla birlikte yükseltme, likidite sağlayıcılarını fiyat dalgalanması sırasında yaşanan kayıplardan korumayı hedefliyor. Ayrıca geçişin ardından Kyber Network’ün “değerinin” artırması bekleniyor. Kyber Network, Ethereum’daki en eski merkezi olmayan ticaret hizmetlerinden biridir: 2017’de başarılı bir ICO’nun ardından, 2018’in başlarında faaliyetlerine başladı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz