Kurumsal Firmalar Ethereum Hisselerini Yüzde 19 Artırdı

Ethereum
Ethereum

SEC dosyalamalarına göre, aynı firmaların birçoğu Ethereum tabanlı ürünlerdeki hisselerini artırırken, Bitcoin kurumsal holdingleri geçen çeyrekte düştü. Büyük kurumların elindeki Grayscale Bitcoin Trust hisselerinin sayısı üçüncü çeyrekte %2,6 düşerken Grayscale Ethereum Trust hisselerinin sayısı geçen çeyreğe göre %19 arttı. Toplam büyük kurumsal yatırım yöneticileri, iki trust için bugünün hisse fiyatlarını kullanarak GBTC’de 546,8 milyon dolar ve ETHE’de 74,6 milyon dolar bildirdi.

En son düzenleyici dosyalama grubunda, 10 yeni firma portföylerinde ETHE olduğunu açıkladı. En büyük ikisi, 79.398 hissesi ile NYC merkezli Tocqueville Asset Management ve 78.000 hisse ile San Francisco merkezli Main Management ETF Danışmanları oldu. Bununla birlikte Cathie Wood’un ARK Invest, Bitcoin ve Ethereum tabanlı yatırım ürünlerinde en büyük bireysel hisseye sahip olan şirket olmaya devam ediyor. ARK’nın holdingleri, tüm GBTC hisselerinin %82’sini ve tüm ETHE hisselerinin %42,6’sını oluşturuyor. 

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz