Kurumlar ETH ve ADA Yükselişini Sürdürüyor

Ethereum ve Cardano
Ethereum ve Cardano

Bitcoin (BTC) çıkışları devam ederken kurumlar Cardano (ADA) ve Ethereum’da (ETH) yükselişini sürdürüyor. Kurumsal varlık yöneticisi CoinShares, 30 Ağustos tarihli Dijital Varlık Fonu Akışları Haftalık raporunda, altcoin tabanlı yatırım ürünlerine toplam 24 milyon dolarlık giriş olduğunu belirledi.

Sermaye akışları, altcoin fonlarına girişlerin art arda ikinci haftasını işaret etti ve altcoin ürünlerine yapılan yatırımlar geçen haftaki 21 milyon dolara kıyasla %14.3 arttı. Ethereum, kurumsal yatırımcılar arasında en çok tercih edilen varlıktı ve ETH tabanlı ürünler haftalık 17,2 milyon dolarlık bir giriş kaydetti. Bununla birlite Cardano tabanlı kurumsal fonlar, haftanın toplam altcoin girişlerinin %32’sini temsil eden 10.1 milyon dolar ile rekor haftalık girişler kaydetti. Projenin ilk kez akıllı sözleşme işlevini başlatacağı 12 Eylül “Alonzo” yükseltmesi sebebiyle Cardano girişlerinde artış yaşandı. Bu arada rapor, altcoinleri çevreleyen yükseliş momentumuna rağmen, Bitcoin ürünlerinin dönem için 3,8 milyon dolar kayıpla çıkışlar görmeye devam ettiğini gösterdi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikMilyarder John Paulson Kriptolara İnanmıyor
Sonraki İçerikThree Arrows Capital NFT Fonu Başlattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz