Kriptoların Toplam Kripto Piyasa Değeri 300 Milyar Dolara Ulaştı!

Kripto piyasaları son altı ay içinde net bir canlanma yaşadı ve altı aydır ilk defa toplam piyasa değeri 300 milyar doları aştı. Hem Bitcoin hem de altcoinlerin yükselişe geçmeleri kripto piyasasını olumlu etkiledi. Çarşamba günü son olarak Bitcoin’in 10.000 doların üzerine çıkmasının ardından toplam kripto piyasası toplam market cap’i 300 milyar dolara ulaştı.

İki senelik altcoin piyasası ve bu sene nispeten durgun geçen Bitcoin ile birlikte 2020 yılı piyasa değeri açısından iyimser başladı. Bununla birlikte, geçtiğimiz aylarda, tüm küçük altcoinlerin piyasa değeri de biraz büyüdü ve daha küçük varlıklara olan ilginin canlanmasını sağladı. Ayrıca Ethereum (ETH) % 14.63’lük bir kazançla ilk 5 kripto para birimi arasında ralliye liderlik ediyor. EOS ise çift haneli kazançlara ve token başına 5.40 ABD doları değerine yaklaşarak iyi performans gösteriyor. Tezos (XTZ) son 10 saatte % 25 artışla ilk 10 kriptonun en güçlü artış göstereni oldu.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz