Yarılanma Öncesi Bitcoin Fiyat Beklentileri

Lider kripto para biri olan Bitcoin’in yarılanmasına sadece on yedi gün kalmışken birçok kripto para analisti Bitcoin’in yükseleceğini düşünüyor. Youtube ve Twitter hesaplarından kripto para topluluğuna seslenen Christopher Jaszczynski, Bitcoin tavsiyesinde bulundu. Analist ABD’de teşvik paketi için para basılmasının hiperinflasyona sebep olacağını belirtti, ve bu nedenle insanların altın, gümüş ve Bitcoin’e stok yapması gerektiğini söyledi.

binance

Bununla birlikte, Youtube’daki son videosunda analist The Moon, Bitcoin’in çok kısa bir süre içinde yarılanma yaşayacağını hatırlattı. Analist madenci ödül yarılanması ve başlamak üzere olan enflasyon nedeniyle Bitcoin fiyatında artış yaşanacağını söyledi. Yarılanma fiyatına göre, trader BTC’nin kısa vadeli en az 8.000 dolara geleceğine inanıyor. Ayrıca @TheMoonCarl, Tim Draper ve Max Keizer‘e benzer bir tahminde bulunarak üç dört yıl içinde Bitcoin’in 300.000-400.000 dolara ulaşacağını tahmin etti.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz