Kripto Uzmanına Göre Bitcoin ve Altın Bir Hafta İçinde Artacak

Kripto analisti ve trader Willy Woo, Bitcoin ve altının bu yıl en iyi riskten korunma varlıkları olduğunu ve bir hafta içinde yükselmeye başlayacağını tahmin ettiğini söyledi. 22 Mart’ta, Bitcoin fiyatı 6.200 dolardan düşerek 5.911 dolar seviyesine geriledi. Bunun üzerine kripto trader’ı Willy Woo, güvenli liman varlıkları ile ilgili tweet’ler paylaştı ve Bitcoin’in bir hafta içinde yükseleceğini belirtti.

Geçtiğimiz hafta analist Bitcoin’in güvenli varlık olarak anılması için geleneksel pazarlardan ayrılması gerektiğini ifade etti. Bu hafta ise konuyu devam ettirerek Bitcoin’in zaten geleneksel varlıklardan ayrılmaya başlamış olabileceğini söyledi ve fiyatının çok yakında artmaya başlayacağını dile getirdi. Aynı şey uzmanlara göre altın için de geçerli. Ayrıca Willy Woo şu anki durumu 2008’de dünyayı vuran finansal krizle karşılaştırdı ve buradan sonra değer saklama araçlarında yükseliş yaşanacağına inandığını söyledi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz