Kripto Sektörü Korona Virüsü İle Mücadeleye Devam Ediyor

Binance’in insani yardım kanadı Charity 9 Mart tarihinde hastanelere ve hastalık kontrol komuta merkezlerine yeni tıbbi malzemeler bağışlayarak korona virüsüne karşı mücadeleye destek olduklarını duyurdu. Daha önceleri de kripto topluluğundan birçok kurum ve yatırımcı salgınla mücadele etmek için yardımda bulunmuştu.

Bugün ise Binance Charity desteğini bir adım öteye götürerek “Wuhan için Binance” adlı hayırsever girişiminin ikinci aşamasının tamamlandığını duyurdu. Bu girişim ile birlikte şirket 130 hastaneye, tıbbi ekiplere ve hastalık kontrol komuta merkezlerine 6 yeni tıbbi malzeme grubu verdi. Sevkiyat, İsrail ve Birleşik Arap Emirlikleri’nden koruyucu giysiler, oksijen makineleri, eldivenler ve koruyucu gözlükleri içeriyor.

binance

Ayrıca kripto topluluğunun korona virüsü salgınına destek olması dünyanın dört bir yanındaki insanların ilgisini çekti. Bu nedenle “Bitcoin coronavirus” terimi Google Trend’lerde merakla beklenen “Bitcoin Halving” terimini geride bıraktı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz