Kripto Para Ödemelerinde Dogecoin Popüler Hale Geldi

BitPay, Dogecoin’in (DOGE) ödemeler için Bitcoin, Bitcoin Cash ve Ethereum’dan sonra dördüncü en popüler kripto para birimi olduğunu ve işlem hacminin %12,6’sına yükseldiğini açıkladı. Mart ayında, DOGE yalnızca hacmin % 3,3’ünü oluştururken, Nisan’daki hacmin %7,8’ini oluşturdu. BitPay CMO’su Bill Zielke, Dogecoin’in “Çok hızlı bir şekilde bizim için önemli bir para haline geldi” dedi. Ayrıca Zielke, Dogecoin’in Bitcoin veya Ethereum’a kıyasla düşük ücretlere sahip olduğunu belirtti.

Dogecoin’in en ünlü hayranlarından ikisi olan Elon Musk ve Mark Cuban, şaka token’i Dogecoin’in ödemeler için tercih edilen en popüler kripto paralardan biri haline geldiğini kripto para topluluğuyla paylaştı. Ayrıca daha önce Musk günlük ödemeler için Dogecoin’in nasıl daha hızlı hale getirileceği hakkında Dogecoin geliştiricileriyle konuştu. Cuban ise bu ayın başlarında Dogecoin’in “bir para birimi olarak daha faydalı haline geldiğini” söyledi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz