Kripto Devleri Hong Kong Merkezli Ticaret Firmasına 28 Milyonluk Yatırım Yaptı

Kripto endüstrisinin devleri Coinbase, Paradigm ve Polychain Hong Kong merkezli bir kripto ticaret firmasının bir teknoloji şirketi haline gelmesine yardımcı olmak için 28 milyon dolarlık yatırım yapıyor.

Asya, küresel kripto ticaretinin en büyük yüzdesinin gerçekleştiği bölge olmaya devam ediyor. Bu nedenle Coinbase, Polychain, Paradigm ve diğer büyük şirketler bu pazara yatırım yapmaya karar verdi. Forbes’a göre ismi geçen şirketler Hong Kong’da bulunan ve 100 milyon dolar değerinde olan Amber şirketine 28 milyon dolarlık yatırım yaptı.

binance

Forbes’un bildirdiği üzere Amber firması kurulduğu günden bu yana başarılı bir şekilde yükseldi. 2018 yılında Bitcoin fiyatı 3.800 dolara düştüğünde, trader’lar % 40 getiri ile ticaret yaparak 50 milyar dolar kazanmayı başardılar. Şimdi ise Amber bir teknoloji şirketine dönüşmeyi hedefliyor ve bu nedenle şirket bir kripto ticaret platformu oluşturmak için çalışıyor.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz