Kripto Borsaları Arasında 110 Milyon XRP Transfer Edildi

XRP
XRP

Whale Alert tarafından paylaşılan verilere göre, son bir gün içinde, en üst düzey borsalar ve küçük olanlar birbirleri arasında 110 milyon XRP tokenini aktardı. Binance, Huobi, Bitstamp ve bazı küçük platformlar şaşırtıcı bir şekilde 211.039.307 dolar değerinde 110 milyon adet XRP token’i transfer etti. Bitfinex, Kraken’e 20 milyon XRP gönderirken, aynı miktarda XRP’yi Binance borsası Huobi’ye taşıdı. Coinbase kendi cüzdanları arasında 3,4 milyon XRP taşıdı, UpBit ve Binance de birbirleri arasında ve dahili olarak yaklaşık yedi milyon XRP aktardı.

Bu işlemler gerçekleşirken, dördüncü en büyük kripto para birimi XRP, Ocak 2018’den bu yana ilk kez Binance borsasında USDT’ye karşı işlem yaparak 1.96 dolarlık yeni bir zirveye ulaştı. Şu anda XRP, 4 Ocak 2018’de kaydettiği tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.84 dolardan hala uzak ancak XRP hızla yükselişini sürdürüyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz