Kripto Analistlerinden Bitcoin Tahminleri

Bitcoin ödül yarılanmasına kısa bir süre kalmışken analistler lider kripto paranın aşırı satıldığını belirttiler ve yakın zamanda 7.000 doların üzerine çıkacağını tahmin ettiklerini açıkladılar. IMF başkanı tarafından cuma günü açıklanan finansal durgunluğa rağmen Bitcoin’in fiyatı düşmedi ve şimdilerde 6.000 dolarların ortalarında işlem yapılmakta. Bununla birlikte, kripto para trader’ları ve analistleri Bitcoin ile ilgili yükseliş bekliyorlar.

Kripto analisti Michael van de Poppe, Bitcoin’in bir miktar konsolidasyon gösterebileceğini söyledi ve 6.600 dolarlık seviyenin kırılmasının bullish bir işaret olacağını ve sonrasında fiyatın 7.000 doların üzerine çıkacağını belirtti.

binance

Trader Carl Eric Martin, yarılanmaya yaklaşık kırk beş gün kaldığını hatırlatarak, Bitcoin’in hiçbir yarılanmadan önce bu kadar çok satılmadığını açıkladı.

‘Satoshi Flipper’ olarak bilinen trader da yarılanmayı hatırlattı ve lider kripto paranın buna büyük bir tepki göstereceğini belirtti.

 


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz