Kraken CEO’suna Göre Bitcoin Bu Sene 200 Bin Dolara Ulaşacak

Kraken CEO’su Jesse Powell, Bitcoin’in 2021’de 200 bin dolara ulaşacağına inanıyor. Bloomberg TV ile yakın tarihli bir röportajda Powell, Bitcoin fiyatıyla ilgili görüşlerini dile getirdi. Kraken CEO’su, BTC’nin bu sene sonunda 200 bin dolara ulaşabileceğini öne sürerek önceki fiyat hedeflerine bağlı kaldı. Powell, mevcut düşüşe rağmen Bitcoin’de yükseliş beklemeye devam ettiğini açıkladı. Bitcoin fiyatı hakkında iyimser konuşan Powell, kripto parayı bir rollercoastera benzetti ve fiyat hareketliliğini defalarca gördüğümüzü söyledi.

Powell, Bitcoin’e yatırım yapmanın riskli olduğunu kabul etse de, uzun vadede bunun “kesinlikle harika bir yatırım” olduğunu öne sürdü. Yine de Bitcoin’in volatil bir varlık olduğunu hatırlattı ve yatırımcıların kaybetmeyi göze alabileceklerinden daha fazla yatırım yapmaması gerektiğini belirtti. Kraken CEO’su yatırımcıların kiralarını BTC üzerinde kumar oynamaması gerektiğini yineledi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz