Kraken CEO’su Mevcut Bitcoin Düşüşünü Değerlendirdi

Bitcoin
Bitcoin

Kraken CEO’su Jesse Powell, Bitcoin fiyatındaki son düşüş hakkında konuştu. Fox Business’ın Liz Claman programına konuk olan Kraken’in CEO’su, Bitcoin fiyat değişiklikleri hakkındaki görüşlerini paylaştı. Powell, kendisi için Bitcoin fiyatındaki son düşüşün, 10 yıl önce parktaki tipik bir yürüyüşle veya roller coaster’a binmeyle karşılaştırılabilir olduğunu söyledi. Powell temel bilgilerin ve piyasanın psikolojisinin önemini vurguladı. Onun görüşüne göre, Bitcoin büyümesinde diğer tüm varlıkları geride bıraktı ve tüm olumsuz faktörlere rağmen %200’den fazla büyümeye devam ediyor.

Kraken CEO’su ayrıca Bitcoin fiyatlarının yükseliş ve düşüş eğiliminin uzun vadeli bir zaman çizelgesi bağlamında anlamlı olduğunu belirtti. İstikrarın zamanla kazanılacağını belirten Powell, kripto para sahiplerinin fiyat dalgalanmalarını normal olarak kabul etmesi gerektiğini belirtti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz