Kevin O’Leary: Ethereum Çok Yavaş

Ethereum
Ethereum

Kevin O’Leary, zayıf ölçeklenebilirliğini hedef alarak Ethereum’u eleştirdi. “Shark Tank” yıldızı Kevin O’Leary, CNBC’deki röportajı sırasında en büyük kripto para birimi Ethereum hakkındaki görüşlerini dile getirdi. Ethereum’un ölçeklendirme sorunlarına işaret eden O’Leary, rakip blok zincirlerinin sonunda egemenliğine meydan okuyacağını tahmin etti. Son zamanlarda Cardano, Solana ve Polkadot gibileri zorlu Ethereum rakipleri olarak ortaya çıktı. O’Leary ayrıca, merkezi olmayan finans sektörü hakkında iyimser olduğunu belirterek, sektörün en büyük iki kripto para biriminden çok daha geniş olduğunu da sözlerine ekledi.

O’Leary, kripto para birimlerinin henüz kurumsal bir varlık olarak görülmediğini iddia etti. İş adamı, önde gelen kripto para biriminin sonunda bu statüye kavuşacağına inanıyor. Ancak, uyumluluğun önemini vurgulayarak düzenleyici netlik olması gerektiğini söyledi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz