Justin Sun TIME Dergisinin İkonik Kapağının NFT Versiyonunu Satın Aldı

Justin Sun
Justin Sun

Justin Sun, TIME dergisi kapağının NFT versiyonunu satın aldı. Haberi Twitter hesabından duyuran Tron CEO’su Justin Sun, TIME dergisinin ikonik “The Computer in Society” isimli kapağını non fungible token (NFT) olarak satın aldığını açıkladı. Sun, kapağın NFT versiyonunu Ethereum destekli NFT pazar yeri SuperRare’de 117 Ethereum’a yani 210 bin dolara satın aldı. 2 Nisan 1965 tarihinde yayınlanan TIME kapağında ilk kez bilgisayardan söz edilmektedir. Sun, kapağın NFT versiyonunu kısa süre önce duyurduğu JUST NFT Fonuna koyacağını açıkladı ve bunun için çok heyecanlı olduğunu dile getirdi

Sun, blok zincirinde dünyanın en iyi sanat eserlerini basmayı planladığı JUST NFT Fonu’nu kurdu. JUST NFT’nin blockchain ile dünyanın en iyi sanatçıları arasında bir köprü kuracağını ve kripto dünyasında yerli NFT sanatçılarının büyümesini destekleyeceğini ifade etti.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz