Justin Sun 10 Milyon Dolarlık GameStop Hisse Senedi Alma Sözü Verdi

Tron CEO’su Justin Sun GameStop (GME) hissesinden 10 milyon dolar satın alma sözü verdi. GameStop hisse senedi fiyatı geçtiğimiz gün tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. Borsa Robinhood olağanüstü piyasa koşulları nedeniyle, belirli menkul kıymetleri “yalnızca kapanış pozisyonları” ile sınırladı ve bu, trader’lara hisse senetlerini satmaktan başka seçenek bırakmadı. GameStop hisseleri hisse başına 132 dolara düştü. Kısıtlamanın ardından birçok kişi sosyal medya platformlarında borsayı kınarken, bazıları konuyla ilgili olarak mahkemeye başvurdu.

binance

Tron CEO’su Justin Sun, Perşembe günü Twitter üzerinden #deleterobinhood tag’ına destek oldu ve daha sonra 10 milyon dolar değerinde GME hisse senedi satın almaya söz verdi. Sun’ın bu açıklamasının ardından Tron fiyatı artış gösterdi ve kripto para birimi aylık 0.4439 dolarlık yeni bir zirveye ulaştı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz