JPMorgan: Bitcoin 146 Bin Dolara Ulaşabilir

ABD’nin en büyük bankası olan JPMorgan, Bitcoin’in potansiyel olarak 146 bin dolarlık uzun vadeli bir hedefe ulaşabileceğini tahmin etti. Ancak banka yeni Bitcoin hedefi için kesin bir tarih belirtmedi. Bununla birlikte JPMorgan bankasının stratejistlerinden Nikolaos Panigirtzoglou, Bitcoin’in şimdilerde olduğu gibi altını geride bırakmaya devam ederse ileride büyük kazançlar elde edebileceğini açıkladı. Stratejist bu yüksek hedefin bir gecede gerçekleşmeyeceğini belirtti ve yatırımcıların sabırlı olması gerektiğini söyledi.

Panigirtzoglou Bitcoin ile altın arasındaki yüksek volatilite sebebiyle Bitcoin için 146 bin doların uzun vadeli bir hedef olduğunu ve bu sene bu seviyeye yükselmesinin pek mümkün görünmediğini ifade etti. Bazıları Bitcoin’in bu yıl 50 bin – 100 bin dolar aralığında işlem yapacağına inanırken, JPMorgan’ın stratejistleri 2021 yılı için bu seviyelerin “sürdürülemez” olacağı konusunda uyardı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz