JPMorgan Anketi Kurumların Kripto Görüşlerini Ortaya Çıkardı

JPMorgan anketine göre, kurumsal yatırımcıların %7’si kriptonun “en önemli” varlıklardan biri haline gelebileceğine inanıyor. Dünyanın her yerinden 1.500’e yakın kurumun temsilcilerini içeren JPMorgan anketi bugün yayınlandı. Ankete katılan kurumların %7’si kripto paranın “en önemli” varlıklardan biri olabileceğini tahmin etti. Bununla birlikte bu firmaların %11’inden fazlası zaten kripto para birimlerine yatırım yaptı. Ankete göre ayrıca kurumların yarısından fazla kripto paraların kalıcı olacağını düşünüyor.

Ocak ayının sonunda 3.3 trilyon dolarlık varlığa sahip en büyük ABD bankası olan JPMorgan Chase, yatırımcıların portföylerine lider kripto para birimi Bitcoin’i eklemelerini önerdi. Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bir rapor kripto para birimi yaygın olarak kullanılan bir varlık sınıfı haline gelirse JPMorgan bankasının Bitcoin’i benimseyeceğini belirtti. 

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz