JP Morgan’dan Altcoin Uyarısı

jpmorgan
jpmorgan

JPMorgan, giderek artan altcoin piyasasının yatırımcılar için bir endişe konusu olması gerektiğine inanıyor. JPMorgan, Business Insider tarafından alıntılanan son notunda, devam eden rallinin kripto para piyasası yatırımcıları tarafından büyük bir kırmızı bayrak olarak görülmesi gerektiğini belirtti. ABD’nin en büyük bankası, toplam piyasa değerinin üçte birini oluşturan altcoinlerin piyasa payına dikkat çekti ve tarihsel standartlara göre oldukça yüksek olduğunu dile getirdi. Banka, altcoin’lerin değerinin olması gerekenden daha yüksek seviyede yer aldığını ifade etti.

Bilindiği üzere Cardano (ADA) bugün ilk kez 3 dolarlık fiyat seviyesini aştı. Kripto para birimi, 12 Eylül’de yapılması planlanan akıllı sözleşme lansmanı beklentisiyle hareket ediyor. ADA 2021’de %1,500’den fazla arttı. Solana kısa süre önce CoinMarketCap’in ilk 10’una girdi ve sadece bir hafta içinde %70’den fazla yükseldi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz