John McAfee’den Bitcoin Yorumu

1 Mayıs tarihinde sektörün önce gelen ismi John McAfee, Twitter hesabından Bitcoin ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bitcoin ve diğer altcoin’ler arasındaki ilişkiye değinen McAfee, altcoinlerin değeri ile Bitcoin’in değeri arasındaki böyle bir ilişkinin delice olduğunu söyledi. Eski Bitcoin destekçisi McAfee’nin şimdilerde yeni bir favorisi var. Gizlilik parası Monero’nun en çok kullanılan kripto para olduğunu söyledi. Ayrıca McAfee en sık kullanılan para Monero’nun Bitcoin’e bağlı olmasının delilik olduğunu dile getirdi.

binance

McAfee yaptığı açıklamada, Darkweb’de en çok kullanılan para biriminin Monero olduğunu ve artık hiç kimsenin Bitcoin’i kolayca kabul etmediğini belirtti. Bununla birlikte, McAfee lider kripto para Bitcoin’in artık “kral” olduğunu düşünmediğini açıkladı. McAfee’ye göre, Bitcoin en yaygın takas edilen kripto ancak en çok kullanılan kripto para Monero.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz