John McAfee Gizlilik Paraları İle İlgili Konuştu

ABD başkan adayı John McAfee gizlilik paralarının özelliklerinden bahsederek “övgüde” bulundu. Sektörün tanınan ismi John McAfee uzun süredir ABD hükümetinin hataları ve vergi sistemi hakkında yorumda bulunuyor ve bir süredir kripto para birimleri ile ilgili tweet atmıyor. Ancak birkaç saat önce McAfee kripto para birimleri özellikle de gizlilik paraları ile ilgili görüşlerini paylaştı. John McAfee yaptığı açıklamada suçluların gizlilik paralarını kullandığını ve senelerdir bu değerli teknolojileri hep ilk kez kullanma özelliğine sahip olduklarını belirtti. Ayrıca McAfee yetkililerin her zaman geride olduğunu söyleyerek bunun nedenlerini de açıkladı. McAfee’ye göre bu durum bürokrasiye bağlı ve bürokratlar yüksek düzeyde yetersizliğe sahip.

Ayrıca McAfee artık Bitcoin hayranı olmadığını da duyurdu. Bitcoin’in ‘eski teknoloji’ olduğuna inandığını ve son zamanlarda ortaya çıkan altcoinlerin çok daha iyi olduğunu dile getirdi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz