John McAfee: Bitcoin Değersiz Bir Kripto Para

Kripto sektörünün tanınan isimlerinden John McAffe, yayınladığı tweet’inde daha önce tahmin ettiği gibi Bitcoin’in 1 milyon dolara çarpacağına asla inanmadığını belirtti. Bilindiği üzere McAfee yaklaşık 3 sene önce lider kripto para birimi Bitcoin’in 31 Aralık 2020’ye kadar 1 milyon dolara ulaşmazsa canlı yayında kendi cinsel organını yiyeceğini söylemişti. Ancak daha sonra McAfee bu durumun tamamen yeni kullanıcıları kripto paralara çekmek için kullandığı bir hile olduğunu belirtmişti.

19 Temmuz tarihinde ise McAfee Bitcoin’in 1 milyon dolara çarpacağına hiç inanmadığını söyledi ve bu tahmininin çok saçma olduğunu kabul etti. McAfee’nin uçuk Bitcoin tahminin gerçekleşmesi için beş ay gibi bir sürede en az % 10.000 değer kazanması gerekecek. Bununla birlikte, McAfee bugün yayınladığı tweet’te önde gelen dijital varlık Bitcoin’in eski ve değersiz bir para olduğunu dile getirdi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz