John McAfee Başkanlık Kampanyasını Bitirdi

Kripto sektörünün ünlü ismi John McAfee ABD başkanlık kampanyasını bıraktığını açıkladı. Bunun yerine Beyaz Saray’da kendine başka bir pozisyon bulduğunu duyurdu.

Uzun süredir başkanlık kampanyası ile uğraşan ve kripto para sektörüne vakit ayıramadığını iddia eden McAfee adaylık yarışından çekildi. Hiçbir zaman kazanacağını düşünmeyen McAfee’nin bu yarışa katılmasının amacı insanların Blockchain ve kripto para bilincini arttırmaktı. Ayrıca McAfee Bitcoin ve kripto para birimleri hakkında da olumlu konuşan başka bir aday olan Andrew Yang ile yarışıyordu. Kısa süre önce Yang adaylığı geri çektiğini açıkladı.

binance

Şimdi de McAfee başkanlık yarışından vazgeçtiğini bildirdi. Ancak McAfee bundan sonra başkan olmak için değil başkan yardımcısı olmak için çalışacağını açıkladı. McAfee’nin yaptığı açıklamaya göre Başkanların Amerika’da gerçek bir gücü yok ancak Başkan Yardımcıları çok daha göz önünde bulunarak önemli işler yapabiliyorlar.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz