Jim Cramer Neden Bitcoin Satın Aldığını Açıkladı

Yıllarca Bitcoin’e sıcak bakmayan CNBC’nin ünlü borsa uzmanı Jim Cramer, hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde Bitcoin satın aldığını duyurmuştu, kısa süre önce ise dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin hakkındaki fikrini neyin değiştirdiğini açıkladı. Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano’nun programına çıkan Cramer, Demokrat milletvekilleri tarafından açıklanan 3 trilyon dolarlık kapsamlı teşvik paketi sebebiyle Bitcoin satın alma ihtiyacı hissettiğini belirtti. Enflasyondan korkan Cramer, doların değer kaybetmesinin olası olduğu düşüncesinde.

Bununla birlikte Cramer, altında yükseliş beklediğini ancak çocuklarının aynı görüşleri paylaşmayacağını belirtti. Cramer açıklamasında çocuklarının geleneksel bir varlık olan altını çalınabileceği ihtimaline karşı tehlikeli bir varlık olarak algıladıklarını söyledi. Ayrıca Cramer çocuklarının Bitcoin sahibi olduklarında 35 yaşına geldiklerinde altından çok daha rahat hissedeceklerini dile getirdi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz