Jim Cramer, Kripto’nun Güvenli Yatırım Olarak Görülmemesi Gerektiğini İddia Ediyor

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

CNBC sunucusu Jim Cramer, yakın tarihli bir röportajda kripto para birimleri konusundaki mevcut duruşunu paylaştı ve insanların, güvenli bir yatırım olarak algılamadıkları sürece, gelişmekte olan varlık sınıfına yatırım yapmakta özgür olmaları gerektiğini iddia etti. Cramer, kriptonun kişinin portföyünün yalnızca küçük bir parçası olması gerektiğini belirtti. Kişisel olarak kripto para birimlerine %5’ten fazlasının tahsis edilmesini önermedi. Cramer ayrıca kriptoya yatırım yapmak için borç para alma fikrini de eleştirdi.

“Mad Money” sunucusu, Bitcoin ve Ethereum’u “en meşru” kripto para birimleri olarak gördüğünü söyledi. Cramer, meme kripto para birimi Dogecoin’i defalarca eleştirdi. Ocak ayında Bitcoin parodisinin kayıt dışı bir menkul kıymet olabileceğini öne sürdü. Cramer, kripto para birimlerinin gelecekte yaygın bir şekilde benimsenebileceğine inanıyor. Ünlü hisse senedi toplayıcı, NFT’lere olan ilgisinden dolayı satın aldıktan sonra Ether’i elinde tutmaya devam ediyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikApeCoin, Son 24 Saatte Balinalar Arasında En Çok İşlem Gören Varlık Oldu
Sonraki İçerikGüney Koreli İki Borsa Litecoin’i Delist Ediyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz