Jed McCaleb 40 Milyon XRP Sattı

Ripple şirketinin kurucu ortağı Jed McCaleb, “tacostand” dijital cüzdanından son iki günde önemli miktarda XRP sattı. 9 ve 10 Şubat’ta McCaleb, satılmak üzere yaklaşık 40 milyon XRP gönderdi. Aralık 2020’nin sonlarında paylaşılan verilere göre, McCaleb’in toplam XRP varlığı ve kârı 1.2 milyar doları geçti. Jed’in cüzdanının mevcut bakiyesi 499 milyon XRP’den fazladır.

Bilindiği üzere McCaleb, yönetim kurulunun geri kalanıyla yaşadığı sorunlar sebebiyle şirketten ayrıldı ancak şirketten hala tazminat almaya devam ediyor. Ripple düzenli olarak McCaleb’e ödemeler yapıyor. Son olarak Whale Alert hesabı şirketin McCaleb’a 304.635.504 XRP’yi tek seferde gönderdiğini tespit etti. Bununla birlikte SEC’in Ripple şirketine ve kurucu ortağı McCaleb’e açtığı davanın ardından 23 Aralık’ta McCaleb, XRP satışlarını durdurdu ve topluluktan bazıları bunun ortaya çıkan SEC yasal davasından kaynaklandığını belirtti. Ancak McCaleb Ocak ayında XRP hisselerini satmaya devam etti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz