Jed McCaleb 108 Milyon XRP’yi Sattı

Ripple’in ilk CTO’su Jed McCaleb, Ripple şirketinden aldığı XRP’leri satmaya devam ediyor. XRPscan’den elde edilen veriler, geçtiğimiz yedi gün içinde “tacostand” cüzdanından toplam 108 milyon XRP token’i sattığını ortaya çıkardı. Bu işlemlerin yarısında her biri 13 milyon XRP, diğer yarısında ise 18 milyon XRP taşındı. McCaleb bir haftalık XRP satışından 252 milyon dolar kazandı. Topluluk, Jed’in yaklaşık üç milyar XRP’ye sahip olduğunu ve hepsini bu yılın sonuna kadar satabileceğini düşünüyor.

McCaleb, Ripple’ın kurucu ortağı Chris Larsen ile yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle Ripple şirketinden ayrıldı. Ancak McCaleb Ripple’ın kurucu ortağı ve ilk CTO’su olarak hizmet verdiği için tazminat alma hakkına sahipti, bu yüzden Ripple, McCaleb’e birkaç milyar XRP ödemeyi kabul etti. Bununla birlikte, tüm miktarı bir kerede satmasını önlemek için Ripple şirketi McCaleb’e XRP’leri belirli aralıklarla gönderiyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerik“Litecoin Yeni Bir Ralliye Hazırlanıyor Olabilir”
Sonraki İçerikCoinbase Borsasında Listelenen Altcoin’lerin Fiyatı Yükseldi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz