Jack Dorsey’den Lightning Network Önerisi

Twitter CEO’su Jack Dorsey, önde gelen sosyal medya ağındaki her hesabın Lightning Network özellikli bir Bitcoin cüzdanına bağlanabileceğini tweetledi. Dorsey’e göre Twitter, potansiyel olarak her kullanıcının Lightning Network özellikli bir Bitcoin cüzdanı eklemesine izin verebilir. En güçlü ve en sadık Bitcoin savunucularından biri olan Dorsey, Haziran ayında Twitter’ın Lightning Network’ü entegre etmesinin “sadece bir zaman meselesi” olduğunu söylemişti. 

İşlevsellik, Bitcoin’in benimsenmesini büyük ölçüde hızlandırabilir, ancak Twitter’ın bunu gerçekten etkinleştirmek için herhangi bir planı olup olmadığı belli değil. Bu arada milyarder kısa süre önce kullanıcıların non fungible token (NFT’leri) saklamasına izin verme fikrini reddetti. Temmuz ayı başında Twitter ve Square CEO’su Jack Dorsey ödeme şirketinin bir Bitcoin donanım cüzdanı oluşturmayı planladığını doğruladı. 

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz