iTrustCapital 125 Milyon Dolarlık Fon Topladı

iTrust Capital
iTrust Capital

Kripto IRA’ları sunan iTrustCapital, şirkete 1,3 milyar doların üzerinde değer veren 125 milyon dolarlık bir A Serisi fon topladığını duyurdu. Şirket Çarşamba günü yaptığı bir duyuruda, New York merkezli VC şirketi Left Lane Capital liderliğindeki 125 milyon dolarlık bir A Serisi büyüme sermayesi yatırımını tamamladığını açıkladı. Şirket, stratejik satın almaları keşfetmenin yanı sıra mevcut ürün ve hizmet hattını genişletmek için fonları kullanmayı planladığını söyledi. Left Lane Capital yönetim kurulu üyesi Matthew Miller, “iTrustCapital ile kendi kendini yöneten IRA’lar aracılığıyla kripto para birimine ve diğer alternatif yatırım ürünlerine erişim sağlama misyonlarını desteklemek için ortak olmaktan da aynı derecede heyecan duyuyoruz” dedi.

iTrustCapital’in temel ürünü IRA hesaplarıdır. Bitcoin (BTC), Ether (ETH) ve Cardano (ADA) dahil olmak üzere 25 kripto para birimine erişim sağlayan iTrustCapital, Amerika Birleşik Devletleri merkezli yatırımcıların kripto yatırımlarını emeklilik portföylerine dahil etmelerini sağlıyor. Şirket, 45 ila 65 yaşları arasındaki birçok çalışan profesyoneli içeren müşteri tabanıyla toplam işlem hacminin 4,5 milyar doları aştığını bildirdi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz